Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

Zaloguj
X

Menu

Kim jesteśmy

Doświadczenie i kompetencje.

Jesteśmy głównym dystrybutorem i integratorem oprogramowania Maestro wspomagającego zarządzanie produkcją. Wspieramy informatycznie firmy produkcyjne od 1996 roku, z powodzeniem usprawniając ich procesy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii.

Poprzez wykorzystanie najnowszych technologii i wieloletniego doświadczenia naszych analityków, wdrożeniowców i programistów wywodzących się głównie z firm produkcyjnych, rozwiązujemy problemy równie nam bliskie i znane.

Liczne wdrożenia systemów do zarządzania produkcją zakończone sukcesami pozwalają nam nosić miano ekspertów w tej dziedzinie.

Nasze motto "system jest dla ludzi a nie ludzie dla systemu" jasno precyzuje nasze podejście do Klienta.

Wzór do naśladowania.

System Maestro stanowi wzór niezawodności, funkcjonalności i elastycznego podejścia do użytkownika w segmencie systemów produkcyjnych dla średnich przedsiębiorstw.

Potwierdzają to uzyskiwane od 6 lat certyfikaty innowacyjności wystawione przez Instytut Maszyn Matematycznych w Warszawie i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Elblągu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż każdy Klient jest inny, posiada swoje wypracowane przez lata praktyki, mechanizmy i strukturę. Naszym zadaniem jest jak najlepsze poznanie Klienta, optymalizacja procesów i ich rozwój poprzez wykorzystanie technologii informatycznych.