Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

Zaloguj
X

Menu

Nowości

Oferta leasingowa od Grenke dla klientów KONI Systemy IT

Miło nam poinformować, że nasza firma KONI Systemy IT wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów podpisała umowę współpracy z firmą Grenkeleasing.

Umowa swoim zakresem obejmować będzie proste i szybkie finansowanie w dziedzinie leasingu IT. Pragniemy zagwarantować kompleksowy system usług z naciskiem na zadowolenie klienta i jego potrzeby.
Dziękujemy współpracującymi z nami firmom i ich pracownikom oraz wszystkim klientom za zaufanie.

 

Maestro docenione przez Business Penetration & Consulting

Maestro Produkcja Pro w katalogu BPC Group Systemów IT dla sektora MSP

Kolejny rok uczymy na Akademii Morskiej w Gdyni

Za nami kolejny udany semestr prowadzenia zajęć dla studentów Logistyki i Transportu Międzynarodowego na Akademii Morskiej w Gdyni.

Dziękujemy za uwagę i możliwość podzielenia się naszym doświadczeniem ze studentami. Praca na uczelni pozwala nam poszerzać horyzonty. Cieszymy się, że możemy uczyć studentów obsługi innowacyjnych systemów ERP oraz systemu do zarządzania produkcją - Maestro Produkcja. 

 
 

Zapraszamy do zapisów na kolejne szkolenia z Maestro Produkcja !!!

Inwestycja miarą Twojego sukcesu!!

Cenna wiedza! 

Specjalna oferta dla nowych Partnerów! 

\

 

W celu zapisania się na szkolenie wypełnij formularz: Formularz Zgłoszeniowy

 

 

Maestro wciąż innowacyjne!

System Maestro po raz kolejny został uznany produktem innowacyjnym, tym razem przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Elblągu.

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 25.03.2015 system Maestro po raz kolejny uznany został produktem innowacyjnym technologicznie dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przy jego tworzeniu. W opinii jendostki naukowej analizującej zagadnienie nowe funkcje systemu pozwalają okreslić produkt mianem innowacji procesowej.

Wdrożenie Maestro w firmie produkcyjnej pozwala jej na osiągnięcie innowacji organizacyjnej.

Plik opinii mozna pobrać poniżej:

Opinia o innowacyjności dla Maestro